Ana SayfaDünyadanLorde: "Yaşam kalitemi bozacak kadar ünlü olmayacağım"

Lorde: “Yaşam kalitemi bozacak kadar ünlü olmayacağım”

Yeni albümü Solar Power’ı bugün yayınlayan Lorde, hayat kalitesini etkileyecek ölçüde ünlü olmak istemediğini, daha fazla para kazanma derdinin olmadığını söyledi.

The Wall Street Journal’a röportaj veren 24 yaşındaki Yeni Zelandalı yıldız, mahremiyetine çok değer veriyor. Albüm zamanları haricinde evi Yeni Zelanda’ya dönen Lorde’un kendi sosyal medya hesaplarına erişimi yok. Sadece istediğinde hayranlarına e-mail aracılığıyla güncellemeler yapıyor.

Lorde gözlerden uzak yaşantısı konusunda şöyle diyor: “Bu konuda hiç endişem yok. Muhtemelen birileri daha az para kazandığımı düşünüyor olabilir. Hayatımda harcayabileceğimden çok daha fazla param var. Bir evim var. Güzel halılarım ve harika mobilyalarım var ve marketten ne istersem alabilirim. Para konusunda iyiyiz.”

“PAPARAZZİLER OLMADAN DIŞARI ÇIKABİLMEK BİR HAYAL GİBİ” 

Billboard’un haberine göre Lorde yeni albümünün tanıtımı için büyük stadyumlarda çalmayı da reddetti. “Bir spor salonunun bodrumunda, basketbol dolaplarında duş alırdım. Bu ben miyim diye düşünürdüm” diyor, Lorde. Bu kez böyle olmasını istemiyor zira “Radyoda iki şarkıyı dinleyip beğenen 18 bin kişinin olmasındansa, her şarkının her kelimesini bilen ve tutkulu 5 bin kişinin olduğu bir odayı tercih ederim” diyor.

Lorde, “Paparazziler olmadan da dışarı çıkabilmek, böyle bir hayran kitlesine sahip olmak, saygı duyulmak, aynı zamanda hayatıma sahip olmak ve yaşam kalitemi bozacak kadar ünlü olmamak – işte bu bir hayal” dedi.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR