Ana SayfaDünyadanLorde'den güneş tutulmasında yeni single: "Solar Power"

Lorde’den güneş tutulmasında yeni single: “Solar Power”

Lorde, uzun zamandır beklenen aynı adlı yeni albümünün yakında çıkacağını duyurduktan birkaç gün sonra single’ı “Solar Power”ı yayınladı.

10 Haziran Perşembe günü İngiltere ve İrlanda’da gözle görülebilir şekilde izlenebilen güneş tutulması, beraberinde iki Grammy ödüllü Yeni Zelandalı 24 yaşındaki şarkıcı Lorde’nin yeni şarkısı “Solar Power”ı da getirdi.

1996 doğumlu şarkıcı Lorde, 2013’te 17 yaşındayken “Royals” şarkısıyla tüm dünyanın tanıdığı bir star haline gelmişti. İkinci albümü Melodrama‘dan sonra hem müzikten hem de sosyal medyadan elini ayağını çeken Lorde, geçmişe dair tüm izlerini de silmiş ve hayranları onu merak eder hale gelmişti.

SINGLE KAPAĞI VİRAL OLDU

Salı günü oldukça cesur olan single kapağını web sitesinde paylaşarak heyecan yaratan Lorde, yeni single’ını şöyle tanımladı: “Seninle tanışmanı istediğim biri var. Ayakları her zaman çıplaktır. Seksi, oyuncu, vahşi ve özgür… O, geçmişi ve geleceği ile temas halinde, yaz geldiğinde buna çok heyecanlanan modern bir kız. Cildi parlıyor, sevenleri çok. Bu albüm, doğal dünyanın bir kutlaması, dışarıda olduğumda sahip olduğum derin, aşkın duyguları ölümsüzleştirme girişimi.”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR