Ana SayfaMüzikLP'nin en çok dinlenen 6 şarkısı

LP’nin en çok dinlenen 6 şarkısı

İstanbul ve İzmir’de sevilen parçalarını izleyiciyle buluşturacak olan LP’nin en çok dinlenen şarkılarıyla konsere hazırlanıyoruz.

Zeynep SİPAHİ / [email protected]

Laura Pergolizzi dediğimizde pek tanıdık gelmeyebilir ama LP ve hatta ‘Lost on You’ desek hepinizin kimden bahsettiğimi anlayacağına yüzde yüz eminim. Şarkıcı kimliğinin yanı sıra iyi bir söz yazarı olan LP, bugüne kadar RihannaChristina Aguilera ve Backstreet Boys gibi birçok gruba ve sanatçıya şarkı yazdı. Her ne kadar “one hit wonder” gibi olsa da, ‘Lost on You’ ile dünya çapında bir dinleyici kitlesine ulaşan LP, İstanbul ve İzmir’de konser vermek üzere ülkemize geliyor. 24 Eylül’de Maximum Uniq Açıkahava’da, 26 Eylül’de ise İzmir Arena’da sevenleriyle buluşacak olan LP‘nin en sevilen şarkılarıyla konsere ısınma turları başlasın.

‘Lost on You’

20 Kasım 2015 günü LP, üçüncü EP’si “Death Valley”den ikinci tekli olan ‘Lost on You’yu yayınladı. Şarkı özellikle Avrupa ve Asya’daki müzik listelerinde üst sıralara kadar yükseldi. Şarkı aynı zamanda LP‘nin “Lost on You” isimli dördüncü stüdyo albümünde de yer alıyordu.

‘When We’re High’

LP‘nin “Lost on You” albümü şarkıcının kariyerindeki dönüm noktalarından biri oldu. Birçok hit şarkı içeren albümde ‘When We’re High’ da vardı.

‘Other People’

“I never tried to be a heroYou took us from the stars to zero”

‘Other People’, “Lost on You” albümünde öne çıkan bir diğer parçaydı. Şarkının klibi de kendisi kadar dikkat çekiciydi.

‘Girls Go Wild’

LP‘nin 2018’de yayınladığı “Heart to Mouth” albümünün çıkış şarkısı ‘Girls Go Wild’dı.

‘Muddy Waters’

“Lost on You” albümünün birçok hit parça içerdiğini söylemiştik. Bunlardan biri de ‘Muddy Waters’. Ve LP‘nin özellikle bu şarkıdaki canlı performansı dikkat çekici.

‘Tightrope’

LP‘nin kliplerinin en büyük özelliklerinden biri genelde uzun bir açılış sahnesine sahip olması. Bu şarkının da klibi bu yüzden dikkat çekici. Şarkı ise LP’nin kendine has sesiyle sizi anında içine çekiyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR