Ana SayfarapLvbel C5'ten yeni bir şarkı yayınlandı: "Aynen Öyle"

Lvbel C5’ten yeni bir şarkı yayınlandı: “Aynen Öyle”

Türkçe Rap dünyasına yeni bir soluk getiren Lvbel C5, iddiasını yepyeni bir şarkı ile perçinliyor: “Aynen Öyle”.

Kendinden emin duruşu ve gerçekleri acımadan anlatan sözleriyle adından daha çok bahsettirecek olan Lvbel C5, “Aynen Öyle”yi müzikseverlerle paylaşıyor. Lvbel C5 yeni şarkısını şöyle anlatıyor: “Hakkımda düşündükleriniz, önyargılarınız ve kurallarınız umurumda değil” deme şeklim olarak “Aynen Öyle”!

“Aynen Öyle” üzerinde git-gel yaşanan uzun ama bir o kadar da akıcı geçen bir sürecin ürünü oldu. Hepimizin sıklıkla kullandığı, benim de çok sevdiğim kelime grubunu farklı bir açıdan kullanmaya karar verdim. Bir yandan da gündelik hayatta hemen hemen her alanda kullanılabilen ‘Aynen Öyle‘nin catchy yapısından da faydalanmak istedim. Instagram’da takipçilerimle aramda samimi ve organik bir bağ kurmak için ve beklenti yaratmak için daha önce de yaptığım gibi canlı performans içerikli bir video çektim.  Hip Hop çevresinde popüler bir Instagram hesabının da paylaşmasıyla takipçilerim ve potansiyel takipçilerim arasında şarkının kısa bir kısmı viral oldu.

Çok iyi geri dönüşler ve mesajlar aldım.  Bu durum bende pozitif yönde bir baskı oluşturdu ve ‘kayıt al-birkaç gün dinle-tekrar kayıt al’ döngüsünü final hali içime sinene kadar tekrarladım. Bu süreçte Uzi ile birlikte aldığımız kayıtlar oldu. Bazı sebeplerden dolayı başka bir projede birlikte iş yapma kararı aldık ve şarkıya solo olarak devam ettim. Mahallemin gülü İsa abimle stüdyoda bir şeyler yapıp mix master işlemlerini de çok güvendiğim Can Paşa’ya emanet ettik. Mix aşamasında biraz kendisini yordum ama kusura bakmasın vallahi.  Klip için ise yakın bir abim Zahit Kahveci ile çalıştık. Bu iş benim gerçekten favorim. C5 ile kalın, aynen öyle!”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR