Ana SayfaDünyadanMadonna, biyografisini kendisi yönetecek

Madonna, biyografisini kendisi yönetecek

Dünyaca ünlü 62 yaşındaki popstar Madonna, kariyerinin başlangıcı, “Vogue”, “Material Girl” ve “Like A Virgin” gibi hitlerin çıkışını anlatacağı filmini kendisi yönetecek.

Uzun zamandır biyografisini beyazperdeye taşımaya hazırlanan Madonna, senaryosunu Oscar ödüllü Juno’nun senaristi Diablo Cody ile birlikte yazdığı biyografisini kendisi yönetmeye karar verdi. Filmin konusu Madonna’nın Michigan’dan New York’a taşınarak başladığı kariyeri, Jean-Michel Basquiat ile olan ilişkisi, “Like A Virgin” ve “Vogue” hiti, Evita müzikalinde Andrew Lloyd Weber ile çalıştığı yıllar, filmin odağındaki konulardan olacak.

Biyografinin başrolü için düşünülen isim ise Julia Garner. 26 yaşındaki oyuncu Ozark, Maniac, The Assistant gibi yapımlarda rol aldı.

Madonna biyografisi hakkında şunları söylüyor: “Bir sanatçı, müzisyen, dansçı – bir insan olarak hayatın beni bu dünyada getirdiği inanılmaz yolculuğu anlatmak istiyorum. Filmin odak noktası her zaman müzik olacak. Çünkü müzik ve sanat beni hayatta tuttu. Anlatılmamış ve ilham verici pek çok hikaye var ve bunu benden daha iyi anlatabilecek kim var?”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR