Ana SayfaHaberlerMadonna'dan sert çıkış

Madonna’dan sert çıkış

Kendi biyografi filmi için kolları sıvayan Madonna, kadın düşmanı erkekleri durdurmak adına bu işi üstlendiğini açıkladı ve “Benim hikayemi benden başka kimse anlatamaz” dedi.

2020’de açıklandığı üzere, popun kraliçesi Madonna biyografi filminin yönetmenliğini üstlendi, senaryoyu ise “Juno”nun senaristi Diablo Cody ile birlikte yazıyor. Filmin yapımcısı ise “Little Women”dan da tanıdığımız Amy Pascal. Madonna‘yı canlandıracak oyuncunun ise onlarca aday arasından seçilen ve “Ozark”ta rol alan Julia Garner olacağı açıklanmıştı.

Variety’e verdiği bir röportajda Madonna hala ismi belli olmayan biyografi filminde büyük rol üstlendiğini dile getirdi. “Sıra dışı bir hayatım var, bu yüzden sıra dışı bir film yapmalıyım” diyor Madonna ve ekliyor: “Bu aynı zamanda bir karşı saldırı gibiydi, çünkü birçok kişi benimle ilgili film yapmaya çalıştı. Bu yüzden ayağımı kapının arasına soktum ve ‘Benim hikayemi benden başka kimse anlatamaz’ dedim.”

Şu an senaryonun geldiği noktayla ilgili sorulan soruyu ise Madonna, “Elimde çok uzun bir senaryo vardı ve bunu kısaltmak benim için gerçekten çok zordu. Kıvranmama neden oldu, çünkü bu adeta uzuvlarımı kesmek gibiydi” diyerek yanıtladı.

Kısa bir süre önce çıkardığı remix albümü “Finally Enough Love”un ardından yayınladığı teklisi ‘Holiday (7″ Version)’ ile güne biraz hareket katmaya ne dersiniz?

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR