Ana SayfaHaberlerMadrigal’ın yeni single’ı “Aynadaki Görüntün” yayında

Madrigal’ın yeni single’ı “Aynadaki Görüntün” yayında

Anıl Erdem Cevizci (vokal ve eletro gitar), Ceyhun Kaan Karakaş (elektro gitar), Kaan Alıcı (bas gitar), Burak Emir Kamacı (klavye ve geri vokal) ve Sanlı Akgün’den (davul ve geri vokal) oluşan Madrigal, “Aynadaki Görüntün” isimli yeni şarkısını yayınladı.

Sözü ve müziği Anıl Erdem Cevizci’ye düzenlemesi tüm gruba ait olan şarkının mixi Burak Emir Kamacı, masteringi ise Ali Kadir Kamacı imzası taşıyor.

Madrigal’ın akustik soundlarla kaydedilen yeni şarkısı “Aynadaki Görüntün”, evlere hapsolduğumuz bu kasvetli günlerde dinleyicilerini umutlu bir ruh haline götürmeyi hedefliyor. Dinleyiciler, bu şarkıda da Madrigal’in genel soundundaki oryantal vokal melodileri ve synth öğelere rastlayacak. Madrigal; 2010 yılında İstanbul’a geldi ve 2014 yılına kadar cover grubu olarak birçok etkinlikte sahne aldı. 2014 yılı sonrası kendi şarkılarını besteleme kararı alan grup; Neden Diye Sorma isimli ilk EP’sini 2015’te yayımladı. 2017 yılında “Sonunda”, 2018 yılında “Yapboz”, 2019 yılında “Kelebekler”, 2020 yılında ise “Seni Dert Etmeler” isimli çalışmalarını dinleyicilerinin beğenisine sundu ve oldukça büyük beğeni topladı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR