Ana SayfaelektronikMahmut Orhan, 2 Ocak'ta Twitch'te program yapacak

Mahmut Orhan, 2 Ocak’ta Twitch’te program yapacak

Ünlü DJ Mahmut Orhan, Twitch yayıncısı olmaya karar verdi. İlk canlı yayınını cumartesi günü gerçekleştirecek olan Orhan, önce “Nasıl Yapıldı?” isimli bir program yapacak. 

Türkiye’nin en popüler DJ’lerinden bir tanesi olan Mahmut Orhan, Twitch yayınları yapmaya başlayacağını duyurdu. Kanalını açan ancak bugüne kadar herhangi bir yayın yapmayan ünlü DJ, ilk yayınını 2 Ocak Cumartesi günü gerçekleştirecek. “Nasıl Yapıldı?” olarak isimlendirdiği bir seriye başlayacak olan Orhan, bu seride farklı projelerin nasıl hayata geçtiğini, konuklarıyla birlikte konuşacak.

Mahmut Orhan’ın ilk yayınındaki konuğu, internet kullanıcılarının bildiği isimlerden bir tanesi olan Umut Eker olacak. İlk Twitch yayınında yaklaşık bir ay önce klip çalışmasıyla milyonlara ulaşmayı başaran “In Control” şarkısı hakkında konuşacak olan Orhan, Eker’le birlikte projenin detaylarını hayranlarına aktaracak.

Mahmut orhan banner 1

Ünlü DJ, ilk yayınıyla ilgili yaptığı açıklamalarda, yayının sadece Nasıl Yapıldı?’dan ibaret olmayacağını söyledi. Saatler 00:00’ı gösterdiğinde bir özel bir kadroyla CS:GO karşılaşmasına girişeceklerini ifade eden Mahmut Orhan, bu karşılaşmada kimler olacağını da açıkladı. Yapılan açıklamalara göre İlyas Yalçıntaş, Sezer Uysal, Eser Yenenler, Ozan Tufan ve Orkun Işıtmak gibi ünlü isimler, bu CS:GO karşılaşmasında yer alacak isimlerden olacaklar.

Mahmut Orhan’ın Twitch kanalına twitch.tv/mahmutorhan adresinden ulaşabilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR