Ana SayfaelektronikMahmut Orhan'dan YouTube sürprizi: Beat'meyen Kapışma

Mahmut Orhan’dan YouTube sürprizi: Beat’meyen Kapışma

Ünlü DJ ve prodüktör Mahmut Orhan önderliğindeki Sibourne Music, YouTube’da “Beat’meyen Kapışma” adında yeni bir programa başladı. İlk bölümün konuk jürisi ise Cem Yılmaz oldu.

Mahmut Orhan’ın ayrıca sunuculuğunu da üstlendiği “Beat’meyen Kapışma”, 8 genç yeteneğin aldıkları bir beat ile farklı şarkılar ortaya çıkarttığı bir yarışma programı.

“Beat’meyen Kapışma”da 4 jüri üyesi, ikili olarak dörtlü gruplar halinde çalışan genç DJ’lerin performanslarını değerlendiriyor. Genç DJ’ler, her programda konuk olan jüriden alınan bir beat ile en iyi şarkıyı yapmak için kapışıyorlar. Ortaya çıkan şarkılar da Sibourne Music’in Soundcloud hesabından dinleyicilerle paylaşılıyor.

1 1

Mahmut Orhan’ın ekibi: Batıkan Tanrıkulu ile Mert Öksüz

2 1

Lunar Plane ekibi: Batıkan Abız ve Yiğit Karakaş

Jüri üyeleri içinde Mahmut Orhan, Sezer Uysal, İlkay Şencan ve Lunar Plane yer alıyor. İlk bölümde kapışan 8 genç yetenek ise Batıkan Tanrıkulu ile Mert Öksüz, Mehmet Furkan Karakaya ile Ayhan Akça, Mert Kılıç ile Barlas Köroğlu, Yiğit Karakaş ile Batıkan Abız. Genç isimler, ortaya çıkardıkları şarkıların yapım aşamalarını anlatıyor, farklı sound’ları konuk jüri değerlendiriyor.

3 1

Sezer Uysal’ın ekibi: MFK ve Ayhan Akça

4

İlkay Şencan’ın ekibi: Barlas Köroğlu ve Mert Kılıç

İlk bölümde Cem Yılmaz, biten şarkıları dinliyor ve değerlendirme yapıyor. Programın tamamı için;

Ayrıca biten şarkıların tamamını dinlemek için;

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR