Ana SayfaHaberlerMåneskin 2023 dünya turunu genişletiyor!

Måneskin 2023 dünya turunu genişletiyor!

Bu yılın başında yayınladıkları yeni albümleri “RUSH!” için 2023 yılı boyunca dünyayı dolaşacak Måneskin tur detaylarını açıkladı. Geçtiğimiz yaz ülkemizi de ziyaret eden grup bu sene de buralara gelir mi, ne dersiniz?

Son albümleri “RUSH!” yılın henüz ilk çeyreğinde olmamıza rağmen 2023’ün en çok konuşulan ve dinlenilen albümlerinden biri oldu. Durmadan dünyanın dört bir yanındaki hayranlarını mutlu edecek şekilde konserlere koşan Måneskin, bu seneki dünya turnelerinin sonbahar ve kış aylarındaki takvimini de açıkladı. Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Japonya ve Birleşik Krallık’ı kapsayacak tur ile dünya Måneskin’e doyacak diyebiliriz.

Geçtiğimiz temmuz ayında KüçükÇiftlik Park’ta verdikleri konserle Türkiye’deki hayranlarına unutulmaz bir gün yaşatan Måneskin, şu an detayları açıklanan 2023 dünya turları kapsamında ülkemize ait bir konser tarihine sahip değil. Ancak önümüzdeki günlerde genişleyebilme ihtimali taşıyan bu dev turda yeni bir Türkiye konseri daha açıklanırsa da hiç şaşırmayız.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Måneskin (@maneskinofficial)

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR