Ana SayfaDünyadanMåneskin yeni single’ı ‘MAMMAMIA’yı yayınladı

Måneskin yeni single’ı ‘MAMMAMIA’yı yayınladı

2021 yılını şimdiden parselleyen ve ‘I WANNA BE YOUR SLAVE’ ve ‘Beggin’ şarkılarıyla global listelerde ilk 10’a adını yazdıran İtalyan rock grubu Maneskin yeni şarkısı ‘MAMMAMIA’yı yayınladı.

Yapımcılığını Fabrizio Ferraguzzo’nun üstlendiği ‘MAMMAMIA’, rock şarkısı olmasının yanı sıra dans ve club ritimlerini içererek grubun kendine öz tarzını yansıtmayı başarıyor.

İstanbul’un da dahil olduğu 13 şehirde düzenlenen ön dinleme etkinliğinde bir araya gelen Maneskin hayranları, yeni şarkıyı ilk kez dinlerken, grubun MAMMAMIA’yı seslendirdikleri canlı performansını da izleme şansını yakaladı.

Måneskin kimdir?

Eurovision’ı kazandıkları ‘ZITTI E BUONI’, ‘I WANNA BE YOUR SLAVE’ ve ‘Beggin’ şarkılarıyla son zamanların en çok dinlenen sanatçısı olmayı başaran Måneskin, global Top 10 listelerine de iki şarkısıyla yerini aldı.

Måneskin, ‘Beggin’ şarkısıyla 63 ülkede, ‘I WANNA BE YOUR SLAVE’ ile de 35 ülkede ilk 10’a girerek toplamda 24 Platinum ve 16 Gold sertifikasyona ulaştı. Liste başarılarının yanı sıra yakın zamanda ‘LOUD KIDS’ isimli Avrupa turnesini açıklayan grubun 2 saat içinde tüm biletleri tükendi.

Danca’da ‘ay ışığı’ anlamına gelen Måneskin, vokalde Damiano David, bas gitarda Victoria de Angelis, gitarda Thomas Raggi ve bateride Ethan Torchio’dan oluşuyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR