Ana SayfaHaberlerMåneskin’den Tom Morello’lu yeni video: ‘Gossip’

Måneskin’den Tom Morello’lu yeni video: ‘Gossip’

Yayınlanmasına günler kalan üçüncü stüdyo albümleri “Rush!” ile ortalığı karıştırmaya gelen İtalyan grup Måneskin’den yeni video ‘Gossip’e geldi. Eğlenceli videoda şarkıda gruba eşlik eden Rage Against the Machine gitaristi Tom Morello da güvenlik görevlisi rolüyle yer alıyor.

Eurovision galibiyetlerinden bu yana çıkarmış olacakları ilk stüdyo albüm “Rush!” ile önümüzdeki cuma günü hayranlarının heyecanını sona erdirecek Måneskin hız kesmiyor. Albüm bekleyen hayranlarını iki yıldır hiç boş bırakmayan grup bu kez de albümde yer alacak olan ‘Gossip’ için yeni bir video çekti. Grup üyelerinin yanı sıra şarkıya gitar solosuyla katkıda bulunan efsane gitarist Tom Morello da videoda yer alıyor.

Tommaso Ottomano’nun yönetmenliğini üstlendiği video, mükemmeliyetçilik ve estetik kültürü üzerine ironik bir eleştiri niteliğindeki şarkının alaycı ve yıkıcı havasını yansıtıyor. Videoda Måneskin camdan bir bölme içerisinde performansını sergilerken, Tom Morello’yu kamera kontrol kabininde güvenlik görevlisi olarak izliyoruz. Yeni saç stiliyle dikkat çeken grubun solisti Damiano David video hakkında konuşurken, sosyal medyanın genç jenerasyonlar üzerinde oluşturduğu baskıyı eleştirmeyi amaçladıklarını söylemiş. Albüm çıkana kadar müzikseverlere enerji depolayacak şarkıyı yeni videosu eşliğinde dinlemeye devam edelim!

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR