Ana SayfaHaberlermaNga'dan yeni single: "Zor"

maNga’dan yeni single: “Zor”

Türk alternatif rock müziğin Mtv ödüllü öncü grubu maNga son teklileri “Zor”u yayınladı. Prodüktörlüğünü Tarkan Gözübüyük’ün yaptığı parçanın düzenlemesi maNga’ya ait.

Sözleri Ferman Akgül ve Demir Demirkan’a, müziği Ferman Akgül’e ait Zor şarkısının vokal kayıtlarında maNga, Demir Demirkan ile birlikte çalıştı.

Parçanın kayıt, edit ve miks’i Arda Ertem tarafından studioN’da, mastering’i ise Çağlar Türkmen tarafından yapıldı. Kapak tasarımı ise grubun gitaristi Yağmur Sarıgül’e ait. Kapağın grafik çalışmaları ise Ali Uslu tarafından yapıldı.

DUYGULANDIRAN KLİP

maNga, şarkının klibi için evde olduğumuz bugünlerde hem dinleyicilerinden  hem de teknik ekibinden evden görüntülerini göndermesini istedi. Gelen binlerce video arasından seçim yapmakta zorlanan maNga klibin son halini izlediğinde hislerini şu sözlerle ifade etti:

“Dinleyicilerimiz ve ekibimizle büyük ve köklü bir aile olduğumuzu biliyorduk ama bunu toplu halde şarkımızın klibinde görmek oldukça duygulandırdı bizi. Özellikle bu zamanlarda insan daha duygusal oluyor tabii. Biz klibi zor nedenlerle evinde olamayanlara adıyoruz.”

Kurgusunu Tülay Çığıraç ve S.Berk Dalyanoğlu’nın yaptığı klip şarkıyla aynı anda maNga & DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda ve NetD YouTube kanalında yerini aldı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR