Ana SayfapopManuş Baba Sivas konseri için özür diledi

Manuş Baba Sivas konseri için özür diledi

Manuş Baba, Sivas’ta vereceği konsere gelen 10 bin kişiye rağmen sahne almayıp konserini iptal etti. Şarkıcı, gelen tepkiler üzerine Instagram’dan bir açıklama yaparak özür diledi. 

Dondurucu soğuğa rağmen yaklaşık 10 bin kişinin ziyaret ettiği Yıldız Dağı Kış Sporları Turizm Merkezi’nde şarkıcı Manuş Baba’nın konserde sahne alacağı günler öncesinden duyurulmuş, ancak konser bir türlü başlamamıştı. Sanatçının soğuk hava nedeniyle sahneye çıkmadığı öğrenilmişti.

“HAYATİ RİSKLERİMİZ VARDI”

Sosyal medya hesabından gelen tepkiler üzerine bir açıklama yayınlayan Manuş Baba şunları yazdı:

“Sizlerle kavuşmayı heyecan ve özlem ile beklediğimiz Sivas Yıldız Dağı konserimizi, teknik sözleşmemizin uygulanmaması ve bütün ısrarlarımıza rağmen sahnenin kar ve tipiye uygun kurulmamasından dolayı, sahneyi kuran teknik ekibin, siz dinleyicilerimizin, bizim ve görevli ekiplerin hayatını riske etmemek (yüksek voltaj, elektrik çarpması, yangın, sahne iskeletinin devrilme riski gibi…) adına ne yazık ki iptal etmek zorunda kaldık.”

“Buraya kadar gelip kavuşmamız adına aynı heyecanı sizlerle taşıyıp konserimizi gerçekleştirebilmek için bütün şartları zorlayıp elimizden geleni bütün ekip arkadaşlarımla yapmamıza rağmen konseri gerçekleştirebilmemiz mümkün olmamıştır. Sahneye çıkmak istemediğimize dair anons hiçbir gerçeği yansıtmadığı gibi hitap tarzı beni ve ekip arkadaşlarımı derinden üzmüştür. Kıymet verip konser alanına gelen değerli Sivas dinleyicilerimizden yaşanılan mağduriyet adına özür dileriz. En yakın zamanda tekrar buluşabilmek, kavuşabilmek dileklerimle.”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR