Ana SayfaDünyadanMarilyn Manson hakkında tutuklama kararı

Marilyn Manson hakkında tutuklama kararı

Dünyaca ünlü 52 yaşındaki şarkıcı Marilyn Manson yine gündemde. Taciz skandalının ardından ABD’nin New Hampshire eyaletinde polis, Manson hakkında tutuklama kararı çıkarttı. 

BBC’nin haberine göre, kendisine yöneltilen taciz iddiaları karşısında sessizliğini koruyan Marilyn Manson’ın ve menajerinin tutuklama kararından haberdar olduğu ama bu konuda herhangi bir eyleme geçmediği belirtildi. Gilford Polis Departmanı, Manson aleyhindeki her suçlamanın bir yıldan az hapis cezası ve 2 bin dolara kadar cezası olabileceğini söyledi. Polis ayrıca tüm suçlamaların cinsel içerikli olmadığını da ekledi.

Gerçek adı Brian Hugh Warner olan Marilyn Manson hakkında eski asistanı Ashley Walters’ın şarkıcıya cinsel saldırı iddiasıyla dava açtığı ortaya çıktı.

WOOD’UN PAYLAŞIMLARIYLA ORTAYA ÇIKMIŞTI

evanrachelwood

“Game of Thrones”oyuncusu Esme Bianco, oyuncu Evan Rachel Wood, şarkıcı Phoebe Bridgers ve şarkıcı Ellie Rowsell da bugüne kadar Manson hakkında taciz suçlamasında bulunan isimler oldu.

Geçtiğimiz şubat ayında Evan Rachel Wood’un sosyal medyada bu konuda yaptığı ilk açıklama sonrası plak şirketi Loma Vista Recordings artık Manson’la çalışmayacağını açıklamıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: EVAN RACHEL WOOD, MARILYN MANSON’I TACİZLE SUÇLADI

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR