Ana SayfaalternatifMark Eliyahu ve Cem Adrian bir arada

Mark Eliyahu ve Cem Adrian bir arada

Müzisyen, besteci ve kamança ustası Mark Eliyahu, Cem Adrian ile ortak bir Türkçe şarkıya imza attı: “Derinlerde”.

Türkiye’de çok dinleyicisi olan Mark Eliyahu ve güçlü sesiyle hayranlık uyandıran Cem Adrian, “Derinlerde” şarkısı için güçlerini birleştirdi.

Mark Eliyahu bu ortak çalışma için duygularını şöyle ifade ediyor: “Türkiye ve kültürü benim için her zaman çok büyük bir ilham kaynağı oldu. Türk müziği beni büyülüyor ve kendimi ona çok bağlı hissediyorum. Cem benim en sevdiğim Türk sanatçılardan biridir. Tanıştığımız ilk saniyeden itibaren bağlantımız çok yakın, çok derin ve çok doğaldı. Cem ile müzik yapmak benim için büyük bir zevk ve çok sevdiğim 2 şarkıyı da beraberinde getirdi. Bu albüm için çok heyecanlıyım ve geri dönüp Türkiye’de turneye çıkmak, bu şarkıyı çalmak ve harika hayranlarımla ve arkadaşlarımla tanışmak için sabırsızlanıyorum.”

Cem Adrian ise şöyle diyor: “Mark benim için eşsiz bir müzisyen… İkimiz de birbirimizi tanımadan birbirine hayran olan iki müzisyeniz. İlk yüz yüze tanışmamızda beraber müzik düşledik. İlk olarak benim önümüzdeki sonbahar yayınlanacak Ah albümümdeki ‘Kül’ için beraber çalıştık. Şimdi ise Mark için ‘Derinlerde’. Kendisi hem kişisel olarak, hem de bir müzik adamı olarak mükemmel biri. Onu duyduğumda aldığım ilham benim için her zaman çok değerli. O ilham ile daha bir çok çalışma yapmak istediğim bir müzisyen. ‘Derinlerde‘nin Türkçe sözlü olması da bence çok değerli…”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR