Ana SayfaHaberlerMaxïmo Park’tan yeni single ve albüm müjdesi

Maxïmo Park’tan yeni single ve albüm müjdesi

Newcastle’lı sevilen grup Maxïmo Park, yeni single’ı “I Don’t Know What I’m Doing”i Türkiye’de GRGDN Müzik’in temsil ettiği Prolifica Inc. etiketiyle yayınladı.

Single, grubun 26 Şubat’ta çıkması beklenen albümü Nature Always Wins‘de yer alacak parçalardan biri olma özelliğini taşıyor. Psikoloji biliminin en ünlü tartışmalarından biri olan “Gen mi Çevre mi?” sorusuna odaklanan albüm, “Biz kimiz, kim olmak istiyoruz ve bunun üzerinde herhangi bir kontrolümüz var mı?” gibi bir merakın peşinden gidiyor. “I Don’t Know What I’m Doing” adlı yeni single ise, kişiyi neden-sonuç doğasıyla ilişkili korku, endişe ve suçluluk duygularıyla yüzleştiriyor. 

Grubun solisti Paul Smith, yeni single’ı şu sözlerle ifade ediyor: “Bu parça kendi davranışınızın diğer insanları nasıl etkileyebileceğinin ve hiç kimsenin bunun farkında olmamasının sorumluluğunu almakla ilgili. Daha kişisel olarak ifade etmem gerekirse, yeni bir ebeveyn olarak yaşadığım korkular ve şüphelerle alakalı.” Nature Always Wins‘in 2021 Şubat ayında gerçekleşecek lansman şovları için biletler 1 Aralık’tan itibaren satışta olacak.BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR