Ana SayfapopMela Bedel'den motivasyon şarkısı: "Kendine İnan"

Mela Bedel’den motivasyon şarkısı: “Kendine İnan”

Türkçe rap sahnesinin kendine has isimlerinden Mela Bedel’in yeni teklisi “Kendine İnan” ile dinleyiciyle buluştu.

Müziği ve sözleriyle dinleyenlere motivasyon atacak olan şarkı, herkesin içinde önemli bir güce sahip olduğunu ve bu güçle hikayelerini yeniden yazabileceklerini vurguluyor. Söz ve müziği Mela Bedel’in kendisine ait olan şarkının düzenlemesi ise Segah imzası taşıyor.

Yaptığı müziğin belirli bir kalıba konulmasından yana olmadığını, dinleyen her insanda farklı hisler uyandırmasını istediğini belirten Mela Bedel “Kendine İnan” şarkısıyla ilgili şunları söylüyor:

“İnsanın içindeki yaşam umudun tükendiğini hissettiğinde açıp ferahlayacağı bir şarkısı olsun istedim hep ve bu şarkıyı yazdım. Şarkılarımda her daim insanın duygu dünyasına en güzel biçimde tercüman olabilecek betimlemeleri yaratmaya çalışıyorum, bu şarkıda da özellikle kullandığım bir kelime var: ‘Cattleya’. Bir orkide türü. Bu çiçekler su ve güneş almadan uzun süre solmama özelliğine sahip. Bana, insanın zor zamanlarda ayakta kalabilme gücünü hatırlattığı için bu ismi kullanmak istedim. Bir cattleya gibi olmak, çiçeğini hiç soldurmamak zor zamanlarda da kendini ayakta tutabilmek.”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR