Ana SayfaalternatifMelek Mosso Tiktok'tan da söyleyecek

Melek Mosso Tiktok’tan da söyleyecek

Kendi adını taşıyan EP’sini 7 Şubat’ta yayınlayan Melek Mosso, Instagram hesabı üzerinden paylaştığı hikayesinde Tiktok hesabı da açtığını ve buradan da şarkılarını paylaşacağını söyledi.

Güçlü yorumu, etkileyici ses rengiyle son dönemlerin dikkat çeken ismi olan Melek Mosso, 7 Şubat’ta kendi adını taşıyan mini albüm ile dinleyicilerin karşısına çıktı. Melek Mosso 5 şarkılık EP’sinde bu kez internette milyonlarca kez izlenen coverları ile değil, tamamı kendisine ait besteleriyle karşımıza çıkmıştı.

Sony Müzik etiketiyle yayınlanan mini albümde yer alan şarkılar bir taraftan imkansızlığı, acıyla süsleyip insanın içini sızlatırken; diğer taraftan da “ayağa kalk, yoluna devam et” diye bağırıyor.

Albümüyle ilgili konuşan Melek Mosso, “2017 yılında yazdığım ve her birine kalbimin bir parçasını iliştirdiğim gönül kuşlarımdır bu beş şarkı da. İsterim ki herkesin penceresine konsun, benim yaralarıma olduğu gibi her yaraya şifa versin” demişti.

Melek Mosso 15 Şubat Cumartesi günü Bolu 6:45’te, 12 Şubat’ta ise Haluk Levent’le birlikte Jolly Joker Vadiistanbul’da sahne alacak.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR