Ana SayfapopMelek Mosso yeni EP'sinin çıkış şarkısı "Kızgınım"ı yayınladı

Melek Mosso yeni EP’sinin çıkış şarkısı “Kızgınım”ı yayınladı

Melek Mosso “Bir ayrılık hikâyesi anlattım” dediği yeni EP’si Sonrası Kalır‘la yürekleri dağlamaya, ciğerleri sökmeye geliyor.

Melek Mosso, Edip Cansever’den ilham aldığı Sonrası Kalır‘ın ilk single’ı “Kızgınım”ı da yayınladı. 3 şarkıdan oluşan EP, adını Cansever’in aynı adlı şiirinden ve şiirin ”Ne kalır benden geriye, benden sonrası kalır. Asıl bu kalır” dizelerinden alıyor.

“Kızgınım” piyano ve gitarın dansıyla başlayıp, legato yaylılarla devam eden hüzünlü bir şarkı. Güçlü bir bass ve ritimle kendi hüznünden güç alıyor. Ara melodinin sonunda gizli saklı duyduğumuz ud, sonda kendini net bir şekilde göstererek şarkıya alaturka bir hava katıyor.

melek mosso

3 HAFTALIK BİR AYRILIK ACISI YAŞAYACAĞIZ 

Diğer şarkılar ‘Ağlarsam’ ve ‘Gel Desem de Gelme’ ile arka arkaya 3 hafta boyunca bizi yepyeni şarkılarla buluşturacak olan Melek Mosso, bu şarkılara birbirine bağlı hikayelerle çektiği kliplerle de dikkat çekiyor. Kısa film tadında çekilen, sürpriz konuk oyuncuların rol aldığı kliplerin yönetmenliğini Selin Özdemir yaptı.

İlk olarak kendi tarzıyla yeniden yorumladığı cover şarkılarla ismini duyduğumuz Melek Mosso, sonrasında yayınladığı özgün şarkılar ve albümlerle sektördeki uzun soluklu yolculuğuna devam ediyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR