Ana SayfapopMelike Şahin ve Hakan Taşıyan'dan "Kilitli Kapılar Açılsa"

Melike Şahin ve Hakan Taşıyan’dan “Kilitli Kapılar Açılsa”

Alternatif müziğin başarılı ismi Melike Şahin, arabesk müziğin güçlü yorumcularından Hakan Taşıyan’la birlikte “Kilitli Kapılar Açılsa” adını verdiği yeni bir şarkı yayınladı.

Kendi janrında hit şarkılara imza atan ve geçtiğimiz günlerde yayımladığı “Geri Ver” isimli şarkı ve video klibiyle büyük beğeni toplayan Melike Şahin, bu kez sürpriz bir düetle karşımızda.

Sözleri Melike Şahin’e, bestesi Ahmet Ali Arslan’a ait şarkının düzenlemesinde de Melike Şahin, Ahmet Ali Arslan, Ozan Sarohan ve Ozan Kısaparmak’ın imzası bulunuyor.

VİDEO KLİBİ DE ŞARKIYLA AYNI ANDA KAYDEDİLDİ

Melike Şahin’in “Kilitli Kapılar Açılsa”yı yazmasının ardından, şarkıyı Hakan Taşıyan’la beraber söyleme fikri, kısa sürede gerçekleşen bir projeye dönüştü.

Ahmet Ali Arslan (gitar), Ozan Sarohan (buzuki) ve Ozan Kısaparmak’ın (bas gitar) imzası bulunan şarkı Erekli Tunç & Şenbakkal stüdyolarında kaydedildi.

Umudu hüznünde saklı olan “Kilitli Kapılar Açılsa”nın video klibi de, kayıt esnasında kaydedilen siyah beyaz performans görüntüleri eşliğinde yönetmen Melih Kun tarafından kliplendi. Şarkının kapak tasarımında ise Erdem Yıldız yaptı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR