Ana SayfapopMelike Şahin'den "Nasır"a klip geldi

Melike Şahin’den “Nasır”a klip geldi

Pop müziğin güçlü seslerinden Melike Şahin, Merhem‘in ilk konserinde de seslendirdiği “Nasır”ı bir performans videosuyla dinleyicilerine sundu.

Solo kariyerinin başlangıcından beri güçlü sesi ve vurucu sözleriyle dikkat çeken Melike Şahin; geçtiğimiz dört yılda “Tutuşmuş Beraber”, “Sevmek Suçsa Suçluyum” ve “Deli Kan” gibi hitleriyle milyonlarca dinlenmeye ulaştı.

KONSER ZORLU PSM SAHNESİNDE CANLI YAYINLANDI

Uzun zamandır merakla beklenen ilk solo albümü Merhem ‘i geçtiğimiz Şubat ayında Diva Bebe Records & Gülbaba Records etiketiyle yayınlayan sanatçı, albümün en sevilen parçalarından “Nasır”ın performans klibini de dün itibariyle dinleyicileriyle paylaştı. Sözleri Mabel Matiz ve Melike Şahin’e, müziği Mabel Matiz’e ait parçanın klibi, geçtiğimiz günlerde Zorlu PSM sahnesinden canlı yayınlanan Merhem – İlk Konser’inde kaydedilen görüntülerden oluşuyor.

Konserin tamamı 19 Temmuz’a kadar bu linkten izlenebilir.

Sanatçı, prodüktörlüğünü ve sanat yönetmenliğini de üstlendiği 10 şarkılık albümünde; Mabel Matiz, Sabi Saltiel, Uri Brauner Kinrot, Can Güngör, Emre Malikler, Elif Dikeç ve Dijf Sanders gibi başarılı müzisyenlerle çalıştı.

Şahin, mayıs ayında Spotify’ın global projesi EQUAL’un Türkiye listesinin ilk kapağı olmuş ve projenin New York Times Meydanı’ndaki tanıtımında yer almıştı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR