Ana SayfaHaberlerMelis Fis Times Meydanı'nda!

Melis Fis Times Meydanı’nda!

Spotify‘ın müzik sektöründe kadın eşitliğini güçlendirmek adına hayata geçirdiği EQUAL Müzik Programı kapsamında Melis Fis, New York Times Meydanı‘ndaki dev ekranda yerini aldı.

Türkçe pop müziğin sevilen isimlerinden Melis Fis, geçtiğimiz ay yayınladığı yeni teklisi ‘Trajikomedi’ ile Spotify’ın sektördeki cinsiyet eşitliğini güçlendirme amacıyla sürdürdüğü EQUAL projesinde yer aldı. Proje kapsamında Şubat ve Mart ayı boyunca Spotify EQUAL Türkiye listesinin kapak ismi olacak olan Melis Fis, New York Times Meydanı’ndaki dev dijital ekranda yer aldı.

Peş peşe çıkardığı şarkıları ‘Bir Ömür Daha’, ‘Uyku Yok’, ‘Biz Neyiz?’ ve ‘Trajikomedi’ ile büyük başarı yaklaşan Fis duygularını, “bu ayın EQUAL elçisi olduğum için çok heyecanlıyım. 21 yaşında genç bir kadın sanatçı olarak EQUAL elçisi olmak bence bana olduğu kadar tüm genç kadın sanatçılara da ilham olacaktır. New York Times Meydanı’nda kendimi gördüğümde, o fotoğrafı eline tarak alıp mikrofonmuş gibi davranan, odasında sanki dünya turnesindeymiş gibi şarkılar söyleyen minik Melis’e göstermek istedim. Yeter ki hayal kuralım ve bunun için çabalayalım. İşte o zaman tüm sınırlar ortadan kalkıyor” sözleriyle ifade etti.

Sanatçının son şarkısı ‘Trajikomedi’ Spotify EQUAL Global ve Spotify EQUAL Türkiye listelerinde yer aldı. Melis Fis’in Sony Müzik Türkiye etiketiyle yayınlanan şarkılarına 17 Mart’ta çıkacak olan akustik EP’si “Bi’ Gitar Bi’ Vokal-Part II” ile devam edecek.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Melis Fis (@melisfis)

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR