Ana SayfaalternatifMelis Güven yeni şarkısı "Teslim Ol"un hikâyesini anlattı

Melis Güven yeni şarkısı “Teslim Ol”un hikâyesini anlattı

Alternatif sahnenin başarılı müzisyenlerinden Melis Güven, yeni single’ı “Teslim Ol”u bugün yayınladı. Güven, şarkıyı nasıl yazdığını da kaleme aldı. 

“Teslim Ol”un aranjörlüğünü Georgios Varelis / Eren Erdol üstlenirken, prodüktör koltuğunda yine pek çok Melis Güven şarkısında gördüğümüz gibi Eren Erdol’u görüyoruz.

Güven, “Teslim Ol”un ilhamının nasıl geldiğini şu sözlerle anlatıyor:

“Bir gece bir rüya gördüm, boşlukta süzülüyorum… Sağ omzumu izlesem beyaz, sol omzumu takip etsem siyah; keskin bir netlik var. Gördüğüm, direndiğim şeyler var, kabullenemediğim, kendi içimde hep aynı durumların yaşanmasına izin verdiğim olaylar hatalar doğrular içimde bitmeyen bir savaş… Değişmeye, dönüşmeye çalışan bir kabuk. Boşlukta olmama rağmen sıkışmış hissediyorum kendimi.. Alamadığım kararlar, bilmediğim, bulamadığım, kovaladığım cevaplar var; çok kararsız kalıyorum bir o kadar da kararlı sığamadığım kaplarım kalıplarım var, kendimden kaçtığım kovaladığım. Boşluk benim aynam, onu fark ediyorum, irkiliyorum, fark ediyorum ki hepsi benim, benim içim. Teslim oluyorum; teslim olduğumsa kendim, bir oluyorum, bütün oluyorum ve kendimle dans ediyorum. Bu serüvende bana eşlik eden yol arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum benim için aşırı kıymetli.”

MELİS GÜVEN BANNER

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR