Ana SayfaalternatifMelis Güven yeni teklisiyle: “Karşında”

Melis Güven yeni teklisiyle: “Karşında”

Duru vokali ve yalın yorumuyla beğeni toplayan Melis Güven, yeni teklisi “Karşında”yı müzikseverlerin beğenisine sundu. 

Sözü ve müziği Melis Güven, prodüksiyonu ise Eren Erdol imzası taşıyan şarkı ile sanatçı, duyulamayan bağırışlara kendi yorumuyla dikkat çekiyor.

Geçmişinden esinlenerek yazdığı şarkılarıyla pek çok insanın kalbine dokunan başarılı sanatçı Melis Güven, bu kez dinleyenleri haykırışına ortak olmaya davet ediyor. Teklinin Gürkan Şerbetçi imzası taşıyan kapak görseli ise Melis Güven’in renkler içindeki silüetini barındırıyor.

unnamed 1 1

Son olarak No.1 ile ortak çalışması “Karabasan” teklisiyle müzikseverlerin karşısına geçen Güven, yeni teklisini şu sözlerle betimliyor: “Önce kadın olmanın ve kendi iç dünyamdaki bastırılmış ifadelerin dışa vurumu, bir serzeniş, boğaz çakrasına bir yolculuk, geri dönüş… Olduğu yere yabancılaşma, kimliksizleşme…Kapak görselinde de sadece ağzımı vurgulamak istedim; çünkü ne görmek, ne koklamak, ne duymak istiyorum, sadece kendimi ifade etmek istiyorum. Bence hepimiz istiyoruz. Odalarda, evlerde, binalarda sıkıştık, sıkıldık, yorulduk, büyüdük, büyüttük. Doğru anlayabilirsek olayları ve doğru anlatabilirsek derdimizi aydınlanmaya doğru koca bir yol var hepimiz için. Bu karanlık dünyada sadece renkler olsun.”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR