Ana SayfaalternatifMelis Güven “Çocuk” single’ıyla içimizdeki korkulara sesleniyor

Melis Güven “Çocuk” single’ıyla içimizdeki korkulara sesleniyor

Alternatif sahnenin en yetenekli isimlerinden Melis Güven, “Çocuk” adını verdiği yeni single’ını Sony Müzik etiketiyle yayınladı.

Melis Güven’in yeni single’ının prodüktörlüğünü ve aranjörlüğünü Eren Erdol üstlendi. Klibin yönetmen koltuğunda ise Can Esat Yalkın ve Eymen Topçuoğlu oturuyor. Şu sıralar stüdyo çalışmalarına devam eden Melis Güven, yakın zamanda yayınlamayı planladığı yeni bir EP üzerinde çalışıyor. 

19 Ağustos 1985 Yalova doğumlu Türk vokal ve söz yazarı olarak kariyerine devam eden Melis Güven, İstanbul Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’nden sonra üniversite hayatını ise İTÜ Devlet Konservatuarı’nda tamamladı. Eren Erdol ile beraber yayınladıkları ve içerisinde Kaan Düzarat ve Avusturyalı Electro Swing sanatçısı Roland Schwarz’ın remixleri bulunan The Outsider adlı kısa çalar büyük beğeni kazandı.

Çalışmalarına prodüktör Eren Erdol ile birlikte devam eden Melis’in, Türkçe sözlü ilk single çalışması olan “Hiç Olmuşsun” isimli şarkısı Mart 2018 yılında Epic İstanbul/Sony Music etiketiyle yayımlanmıştı. Sanatçının son çalışması 2020 yılında yayınladığı İşaretler EP’si olmuştu. 

MELİS GÜVEN BANNER
BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR