Ana SayfaalternatifMelis Güven'in yeni EP'si İşaretler dinleyiciyle buluştu

Melis Güven’in yeni EP’si İşaretler dinleyiciyle buluştu

Alternatif sahnenin en yetenekli isimlerinden Melis Güven, İşaretler adını verdiği yeni EP’sini Epic İstanbul etiketiyle yayınladı.

Melis Güven, 5 yeni şarkıdan oluşan yeni EP’si İşaretler’i yayınladı.

İşaretler EP’sinde yer alan “Mavi” şarkısının Eymen Topçuoğlu, Can Esat Yalkın, Ali Demirel ve İpek Ural ortaklığında çekilen video klibi, EP ile aynı gün dinleyiciyle buluştu. Bir yüzleşme hikayesinin mistik tarzda anlatıldığı klipte stil danışmanlığını Deniz İrem Çek üstlenirken saç ve makyajda Gülşah Uzun yer alıyor.

Geçmişine işlenen insanların ve anların yüzleşmesiyle başlayan yolculuk, mutlak kabullenişin ardından gelen arınmayla devam ediyor. Hikayenin sonunu yeni gün doğumlarıyla buluşturan Güven, yeni EP’sini şu sözlerle anlatıyor: “Bir okyanus bu kaybolduğum…Ve sonra aya doğru yüzerken kendimi bulduğum. Ne çetrefilli yollar, ne dolambaçlar, ne Tanrılar ne gökler yağdı suya…Önce ellerini kavuşturdun durdun öylece, bir an kaldırdın başını baktın göğe, açtın ağzını, kapadın gözlerini, sadece bağırdın… Çıkış biletindi bu senin, en karanlıklardan çıkış biletin. Senin sesin, senin dilin, senin ruhun kendini bildiğin, kendini bulduğun. Şimdi, şu an evren işaretlerini bıraktı üstüne. Akışına bırak bir nehir gibi, bütünleş toprakla, yağmurla, rüzgarla. Ve bekle üzerine yağacak bereketi…”

BANNER 9
BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR