Ana SayfaalternatifMelis Yelman'dan "Ateş Çemberi" yayında

Melis Yelman’dan “Ateş Çemberi” yayında

Alternatif sahnenin yeni isimlerinden Melis Yelman, 2022 yılının ilk çeyreğinde tamamını paylaşmayı planladığı yeni albümününden “Ateş Çemberi” adlı üçüncü teklisini yayına aldı.

Melis Yelman “Ateş Çemberi” adlı yeni teklisi ile birbirinden vazgeçmeyen iki aşığın tutkulu hikayesini anlatıyor ve ekliyor: “Bazen bir sevgiliyi kaybetmemek için çok risk alırız ve kendimizi alevler ve kaos içinde buluruz. Kolay olmasa da gerçek aşkı kucaklayacak kadar cesur olduğumuzda bu bizi özgür kılar.”

MELISYELMAN

2019 yılında Acilen teklisiyle giriş yaptığı müzik dünyasında Melis Yelman, 2020 yılında Yerebatan ve bu yıl içinde ise Sanma ve bir Sezen Aksu bestesi olan Kibir yorumunu tüm dijital platformlarda yayınladı. Sonrasında albüm hazırlıklarına başlayan Melis Yelman, “multi genre” modern pop örneklerinin bulunduğu albümünden, Nergis ve Sessiz Disko teklilerini paylaşan Yelman, geçtiğimiz günlerde ise Canozan ile birlikte yorumladıkları Barış Manço eseri Alla Beni Pulla Beni ile dikkatleri çekmişti.

Söz ve müzikleri Melis Yelman’a ait olan yeni parçanın prodüktörlüğünü Yaşar Görkem Aslan, mastering’inde ise Onur Tulum imzası bulunuyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR