Ana SayfaakustikMelisa Uzunarslan ve Serkan Ferat'tan iki yeni şarkı

Melisa Uzunarslan ve Serkan Ferat’tan iki yeni şarkı

Solo kariyerine devam eden Melisa Uzunarslan ve Kreş’ten tanıdığımız Serkan Ferat, “Yarım Kalan Şarap” ve “Öyle Ya da Böyle” adını verdikleri iki yeni şarkı yayınladı.

Öyle Ya Da Böyle” bugün DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı.

EP’nin içinde 2 şarkı var, yaz aylarında Galata’da Mert Aksuna’nın stüdyosunda bir akustik gitar (Serkan) bir keman (Melisa) ve kendi vokalleri ile ev sıcaklığında kaydettikleri şarkıların düzenlemeleri de Serkan Ferat, Melisa Uzunarslan ve Mert Aksuna’ya ait. Şarkıların kayıt, mix ve mastering’ini Mert Aksuna yaptı.

melisa2 1

Karantina günlerinde şarkıya klip çekmek için bir maceraya başlayan ikili, Serkan’ın Çanakkale’de yaşaması ve Melisa’nın İstanbul’da yaşamasından dolayı sanki evlerinden birbirlerine seslenen ama kavuşamayan iki aşık gibi bir klip çekmek istediler. Yönetmenliğini Mehmet Hakyemez’in üstlendiği klibin çekimlerinde Mehmet Hakyemez Çanakkale çekimlerini evden yönlendirdi ve Serkan’ın görüntülerini Onurcan Abacıoğlu kameraya aldı. Melisa’nın görüntülerini de evde tamamladıktan sonra belki de hiç beklemedikleri gibi gerçekten birbirinden uzak ve şarkıda da söylendiği gibi “sokaklarda kol kola” olmanın özlemini dile getirdiler.

BANNER 4
BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR