Ana SayfarapMero, YouTube trendlerde 14 numarayı gördü

Mero, YouTube trendlerde 14 numarayı gördü

Türk asıllı Alman rap sanatçısı Mero, yeni şarkısı “Bogota”yla YouTube trendlerde 14 numarayı gördü. Şarkı yayınladığı 29 Mayıs’tan bugüne 3,5 milyon dinlenmeyi aştı.

Almanya’nın Rüsselsheim kentinde doğan Türk asıllı rap sanatçısı Mero (Enes Meral), yeni şarkısı “Bogota”yla YouTube trendler listesinde 14 numaraya kadar yükseldi. Mero yeni albümü Seele’yi 21 Ağustos’ta yayınlayacak.

Aslen Adanalı olan Mero’nın gerçek adı Enes Meral. Mero, Baller los albümü ile müzik listelerinde uzun sürede zirvede kaldı. Adana’da Sıfır Bir dizisi oyuncularıyla çektiği klibiyle de uzun süre konuşulan Mero, 2000 doğumlu. 2017 yılında yayımladığı Instagram videoları ile tanındı. Bu videoların ardından Xatar ve Groove Attack müzik firmalarıyla yaptığı anlaşma neticesinde 23 Kasım 2018 tarihinde “Baller Los” isimli single’ını yayımladı. Almanya ve Avustralya müzik listelerinin en üst sıralarında yer aldı ve ilk albümünü yayımladı. Ya Hero Ya Mero isimli bu albümü ile çıkışını daha da sürdürdü. Albüm 15 Mart 2019’da yayımlandı.

Mero, şarkıda “Die Wumme immer noch auf Schoß, Bruder / Und sie ist tödlicher als Corona” yani “Boğa hala kucağında, kardeşim/ Ve Corona’dan (Ehm) daha ölümcül” diyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR