Ana SayfaHaberlerMessi’nin hayatı çizgi film oluyor!

Messi’nin hayatı çizgi film oluyor!

Futbol tarihine adını yazdırmış Lionel Messi, hayat hikayesinin anlatılacağı yeni bir çizgi film serisi için Sony Music Entertainment ile anlaşmaya vardı.

Günümüzde aktif kariyerini sürdüren en ünlü sporcuların başında gelen Arjantinli Lionel Messi geçtiğimiz aylarda kazandığı Dünya Kupası’nın ardından şimdi de televizyonları fethetmeye hazırlanıyor. Deadline’ın özel haberine göre Messi, hayatını konu edinen bir çizgi film serisi için Sony Music Entertainment’la el sıkıştı. Henüz ismi belli olmayan yeni projenin, Messi’nin çocukluk yıllarında yaşadığı zorluklara değineceği biliniyor.

Messi’yi bir video oyunu içinde ilerlerken karşısına engeller çıkan bir çocuk olarak tasvir edecek olan dizide Sony Music Entertainment bünyesindeki sanatçıların özgün müzikleri yer alacak. Proje hakkında konuşan Messi, “Çocukluğumdan beri çizgi filmlere bayılmışımdır ve şimdi benim çocuklarım da çizgi film karakterlerine hayranlar. Böyle bir animasyon projenin içinde yer alabilecek olmak beni mutlu ediyor çünkü hayallerimden biri daha gerçekleşmiş oluyor.” sözleriyle heyecanını dile getirmiş.

Sony Music’ten Fernando Cabral ise “Tarihteki en büyük sporculardan biri ve tüm zamanların en büyük futbolcusu olan Lionel Messi ile iş birliği yapmak büyük bir ayrıcalık. Tüm dünyadan ve her yaştan seyircinin kalplerini ısıtacak bu dizinin bir an önce ekranlara gelmesi için sabırsızlanıyoruz” diyerek projeyle ilgili düşüncelerini paylaşmış. Dizi henüz herhangi bir yayın platformu ya da televizyon kanalıyla anlaşma sağlamadı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR