Ana SayfaDünyadanMichael Jackson'ın biyografisi geliyor

Michael Jackson’ın biyografisi geliyor

Yapımcılığını “Bohemian Rhapsody”den Graham King’in üstlendiği yeni bir Michael Jackson biyografisi üzerinde çalışılıyor. 

Yakında yayınlanması planlanan Michael adındaki belgeselin senaryosu, daha önce Graham King ile birlikte Martin Scorsese’nin The Aviator (2004) filminde çalışmış olan John Logan (Gladiator , Skyfall) tarafından yazılıyor. Biyografik filmin yapımcısı olan King, 1981’de Jackson ailesiyle tanışmıştı.

MJ

“Michael” izleyicilere Pop’un Kralı olan karmaşık adamın derinlemesine bir tasvirini verecek. Sanatçının sanatsal süreci ve kişisel hayatı hakkında bilgi ve Jackson’ın en ikonik performanslarına hayat verecek.”

Merhum şarkıcının annesi Katherine Jackson şunları söylüyor: “Michael küçüklüğünden beri The Jackson 5’in bir üyesi olarak sinemanın büyüsüne bayıldı. Bir aile olarak hayat hikayemizi beyaz perdede canlandırmaktan onur duyuyoruz.”

smoothcriminal

ÇOCUK İSTİSMARI İDDİALARI FİLMDE YER ALACAK MI? 

Jackson ailesinin filme dahil olması, filmin şarkıcıya kariyeri boyunca ve 2009’daki ölümünden sonra dahi ona yöneltilen çocuk istismarı iddialarının ele almayacağını gösteriyor. 2019’da yayınlanan Leaving Neverland belgeseli, 1990’larda çocukken Jackson tarafından cinsel istismara uğradıklarını iddia eden James Safechuck ve Wade Robson’ın ifadelerini içeriyordu.

Michael Jackson, 50 yaşında ölmeden önce de bu iddiaları reddetmiş ve herhangi bir yanlış davranışı olmadığını söylemişti.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR