Ana SayfaHaberlerMichael Jackson'ın gerçek yüzü

Michael Jackson’ın gerçek yüzü

Ardında birçok soru işareti bırakan Michael Jackson’ın yeni belgeseli sansasyonel olayları aydınlatmayı amaçlıyor. 

Müzik tarihinin gelmiş geçmiş en efsane isimlerinden biriydi Michael Jackson. Ancak son yıllarında hakkında çıkan söylentiler ne yalan söyleyelim mide bulandırıcıydı. 2009 yılında hayatını kaybetmesinin ardından geride birçok soru işareti bıraktı. Söylentiler doğru muydu, değil miydi? İşte tam da bunu konu ediniyor “Michael Jackson: A Faking It Special” belgeseli.

BluTv‘de yayınlanmaya başlayan belgesel, Michael Jackson’ın hayatını, söylemlerini ve hakkındaki sansasyonel olayları aydınlatmak için hazırlandı. En başarılı yıldızlar arasında gösterilmesine rağmen son derece tartışmalı bir isimdi. İki kez çocuk istismarı ile suçlanmış ancak hiçbir zaman suçlu bulunmamıştı.

Efsane şarkıcının hayatına dair gerçekleri keşfetmek için hazırlanan “Michael Jackson: A Faking It Special” belgeselinde; beden dili uzmanı Dr. Cliff Lansey, dilbilim profesörü Dawn Archer ve adli psikolog Kerry Daynes, Michael Jackson ile ailesinin röportaj ve görüntülerini analiz ederek tartışmalı bir soru üzerine odaklanıyor: Jackson kameralar önündeyken “sahte” miydi?

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR