Ana SayfaDünyadanMick Jagger ve Dave Grohl'dan "Easy Sleazy"

Mick Jagger ve Dave Grohl’dan “Easy Sleazy”

Mick Jagger ve Dave Grohl, evlerden kaydettikleri “Eazy Sleazy”de pandemiden, karantinadan, “Zoom toplantıları”ndan bahsediyor.

The Rolling Stones ve Foo Fighters bir arada desek yalan olmaz. İnsanın tüyleri ürperiyor!

Dünyaca ünlü İngiliz rock müzisyeni, besteci, The Rolling Stones’un ana vokalisti ve kurucu üyesi Mick Jagger, Nirvana grubunun eski davulcusu, Foo Fighters’ ın vokalisti Dave Grohl ile karantina döneminde sürpriz bir çalışmaya imza atarak “Eazy Sleazy”yi yayımladı. Mick Jagger tarafından karantinada yazılan şarkının vokal ve gitarlarında sanatçının kendisi yer alırken, gitar, bas ve kendine has güçlü davul sound’uyla Foo Fighters kurucusu Dave Grohl ona eşlik ediyor.

“Eazy Sleazy”, tam da günümüzü anlatan, enerji dolu, rock’n roll tavırlı bir hiciv şarkısı. Jagger, alaycı mizahla karantinada yaşadığımız hayatı “Zoom görüşmeleri”, “bu hapishane duvarlarındaki ev”, “gösterişli kitaplar”, “sahte alkışlar” ve “çok fazla TV” sözleriyle yansıtıyor. Şarkıya Jagger’ ın evinde, Grohl’un Foo Fighters stüdyosunda olduğu bir performans video klibi eşik ediyor.

Ve tabii “Asla o salak TikTok danslarından yapmadım” diye de ekliyor, ikili!

Mick Jagger “Eazy Sleazy” için şunları söylüyor: “Bu, çok ihtiyaç duyulan bir iyimserlikle karantinadan çıkma hakkında yazdığım bir şarkı. Davul, bas ve gitar için Dave Grohl’a teşekkürler, onunla çalışmak çok eğlenceliydi. Umarım hepiniz Eazy Sleazy‘den hoşlanırsınız.”

Dave Grohl “Eazy Sleazy” için şunları söylüyor: “Bu şarkıyı Sir Mick ile kaydetmenin benim için ne anlama geldiğini kelimelere dökmek zor. Gerçekleşen bir hayalin ötesinde. Tam hayatın daha çılgın olamayacağını düşündüğümde ve şüphesiz yazın şarkısı!”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR