Ana SayfaDünyadanMiles Kane'den Change The Show albümü yayında

Miles Kane’den Change The Show albümü yayında

İngiliz müzisyen ve söz yazarı Miles Kane, yeni solo albümü ‘Change The Show‘u yayınladı. ‘Change The Show’, Kane’in 2018’de Los Angeles’tan İngiltere’ye taşınmasından bu yana ilk albümü.

Albümün çoğu içe dönük görünüyor. Şöhretin Kane’in kendisiyle ve başkalarıyla olan ilişkisini nasıl çarpıttığını ima ederken, kendi kendine yardıma (‘Tears Are Falling’) ve ilerlemeye (‘Coming of Age’) atıfta bulunuyor.

2018’in üçüncü albümü Coup De Grace’in yayınlanmasından hemen önce, Kane ters köşe yaparak Los Angeles’tan ayrılmış ve daha istikrarlı bir şey aramak için Londra’ya gitmişti. Dördüncü albümdeki bu büyük yaşam değişikliğini, yanıtlar arıyormuş gibi görünen, hafif deneysel şarkılarla yansıtıyor. Albüme ismini veren ‘Change The Show’, Kane’in albüm için yazdığı son şarkılardan biri.

Kane, Liverpool nehrinin karşısında İngiltere Birkenhead’de doğdu. 12 yaşlarında gitarla ilgilenmeye başladı. 18 yaşında Kane, The Arctic Monkeys’den ünlü İngiliz rockçı Alex Turner ile işbirliği yapmaya başladı. Şimdi tüm bu unsurlar, Kane’in 21 Ocak Cuma günü çıkan en yeni LP’si Change The Show’da izlerini gösteriyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR