Ana SayfaDünyadanMiley Cyrus, uzun süre kimlik krizi yaşadığını söyledi

Miley Cyrus, uzun süre kimlik krizi yaşadığını söyledi

Miley Cyrus, uzun süre Hannah Montana karakteri yüzünden kimlik krizi yaşadığını söyledi. Miley bu karakteri 14 yaşındayken canlandırmaya başlamıştı. 

Allison Hagendorf ile Spotify’ın Rock This programına katılan Cyrus,”Bir kimlik krizinden bahsediyorum. Aslında dizinin konsepti şuydu: Bu karakter olduğunda yani bu ikinci kişiliğe sahip olduğunda değerlisin. Milyonlarca hayranın var ve dünyanın en büyük yıldızısın. Hannah Montana olmadan kimsenin beni umursamadığı düşüncesi kafamın içine işlemişti” dedi.

Elle’in haberine göre; Miley Cyrus, Hannah Montana olmadığında artık bir yıldız olmadığını düşündüğünü, bu düşüneyi yıkmak için 2013 yılındaki albümü Bangerz albümünü yayınladığını açıkladı.

Bu arada; yeni videosu “Angels Like You”da verdiği konserde bulunan seyircilerin tamamının sağlık çalışanları olduğunu belirten Miley “Pandemi hayatımızı değiştirdiğinden beri 1 yıl geçti. Aşılar daha da etkili olduğunda yakında kavuşacağız. Mutlaka aşı olun. Ve canlı müzik yeniden hayatımızın bir gerçeği olsun.”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR