Ana SayfaHaberlerMiley Cyrus yeni albümü “Endless Summer Vacation” ile Disney+’ta!

Miley Cyrus yeni albümü “Endless Summer Vacation” ile Disney+’ta!

Miley Cyrus, 10 Mart’ta yayınlanacak sekizinci stüdyo albümü “Endless Summer Vacation” için hazırladığı özel program aynı gün Disney+’ta yayınlanacak.

Yılın en beklenen albümlerinden “Endless Summer Vacation” için yayın tarihi geldi çattı. 10 Mart Cuma günü çıkacak albümden yayınladığı ilk tekli ‘Flowers’ ile şimdiden 2023’e damgasını vuran Miley Cyrus albüm için özel bir program hazırladı. Albümün yayınlanacağı 10 Mart gecesinde Disney+’ta prömiyer yapacak olan “Miley Cyrus – Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)” sanatçının yeni şarkılarını kapsayan sinematik performansları ve ilk kez yayınlanacak yeni röportajlarını içeriyor.

Disney Channel efsanelerinden “Hannah Montana” ile henüz ergenlik döneminde dünya çapında üne kavuşan yıldız bu vesileyle Disney ailesiyle tekrar buluşuyor. Baş yapımcılığını üstlendiği Disney+ orijinal içeriğinde Cyrus hayranlarına yeni albümle ilgili dolu dolu bir içerik sunacak. “Backyard Sessions”da ‘Flowers’ şarkısının videosunun çekildiği, bir zamanlar Frank Sinatra’nın da yaşadığı Los Angeles’taki meşhur evde gerçekleşmiş özel röportajlar ve Rufus Wainwright’la gerçekleştirdiği ortak performans da yer alacak.

Ayrıca Cyrus yayınlanışının üzerinden 14 yıl geçen hit şarkısı ‘The Climb’ için de yeni bir performansın bu özel programda izlenebileceğini duyurdu. Şarkı 2009 yılında “Hannah Montana: The Movie”nin soundtrack albümünde yer almıştı. Cuma gecesi yayınlanacak olan bu özel program aynı zamanda sanatçının 2012 yılında başladığı “Backyard Sessions” serisinin dördüncü parçası olacak. Bu yeni gelişmelerle birlikte Miley Cyrus hayranlarını iyice heyecanlandıran “Endless Summer Vacation” için birkaç gün daha beklememiz gerekecek.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR