Ana SayfaalternatifMilyon Fest sezonu Kayseri’de açıyor

Milyon Fest sezonu Kayseri’de açıyor

Umut Kuzey öncülüğünde başta Türk rock müziğinin lokomotifi Zeytinli Rock Festivali olmak üzere Anadolu’nun dört bir yanında yaptığı dev müzik festivalleriyle ülkede festival ruhunu yeniden canlandıran Milyon Yapım sezonu Kayseri’de açıyor.

Kayseri’ye yepyeni bir soluk getiren MilyonFest Kayseri, 10-11-12 Nisan’da Wyndham Grand Kayseri’de yerli sahnenin en iyi isimlerini bir araya getirecek.

Athena’dan Cem Adrian’a; Şebnem Ferah’tan Ceza’ya; Sertab Erener’den Manga’ya yıldızlar üç günlük muhteşem bir festival deneyimi yaşatmak için Kayseri’ye geliyor.

milyonfest afis

Yüzdeyüz müzik ve eğlence ile, Redbull ve Milyon Bilet’in katkılarıyla düzenlenecek MilyonFest Kayseri, Türkiye’nin gençlik ve müzik kanalı Milyon Tv ekranlarından da canlı olarak yayınlanacak.

Milyon Yapım’ın 2020 festival lokasyonları; Zeytinli Rock Festivali, Kuşadası Gençlik Festivali, Çukurova Rock Festivali, MilyonFest Eskişehir, Samsun Gençlik Festivali, MilyonFest Mersin Erdemli, MilyonFest Fethiye, EskiFest, MilyonFest Hatay Arsuz, Milyon Beach Fest Erdemli, MilyonFest İstanbul, MilyonFest Çeşme, MilyonFest Kayseri, Milyon Beach Fest Kilyos olarak duyuruldu.

10 Nisan Cuma

Athena, Cem Adrian, Flört, Şanışer ft Sokrat ST, Şarampol (Keşif Sahnesi)

11 Nisan Cumartesi

Şebnem Ferah, Ceza, Pera, Nova Norda, Sonat (Keşif Sahnesi)

12 Nisan Pazar

Sertab Erener, Manga, Adamlar, Dolu Kadehi Ters Tut, Erman Up (Keşif Sahnesi)

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR