Ana SayfaHaberler"Mission Impossible 7"ye dair bilmeniz gerekenler

“Mission Impossible 7″ye dair bilmeniz gerekenler

“Mission Impossible”ın yedinci filmine dair her geçen gün yeni bir haber almaya devam ediyoruz. Bu film, serinin en tehlikeli sahnelerini içeriyor. 

“Mission: Impossible” serisinin yedincisi olan “Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One”, adından da anlaşılacağı üzere, Tom Cruiseun canlandırdığı Impossible Missions Force (IMF) ajanı Ethan Hunt‘ın şimdiye kadarki en tehlikeli operasyonunu sinemaseverlerle buluşturmayı hedefliyor.

Yeni “Mission: Impossible” filminin 14 Temmuz 2023’te vizyona girmesi planlanıyor. Tom Cruise geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından bir uçaktan atlarken yeni yıla dair dileklerini sunduğu bir video paylaşmıştı. Bunun ardından yapım şirketi Paramount ve Skydance’ın bir uçaktan atlamanın Tom Cruise‘un bu filmde yapacaklarının yarısı bile olmadığını açıkça ortaya koyan yaklaşık dokuz dakikalık bir video yayınlaması ise merakımızı daha da artırdı.

Filmin ilk fragmanında oyuncu Henry Czerny’nin canlandırdığı eski IMF direktörü Eugene Kittridge‘i 25 yılı aşkın bir süre sonra yeniden görmek ise Ethan Hunt‘ın geçmişindeki hayaletlerle bu devam filminde karşılaşacağını işaret ediyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR