Ana SayfaelektronikMoawk'ın yeni remix'i 3 Temmuz'da geliyor

Moawk’ın yeni remix’i 3 Temmuz’da geliyor

Dolu Kadehi Ters Tut ikilisinden Mürsel Oğulcan Ava’nın elektronik projesi olan Moawk, üçüncü remix’i “Üzgünüm”ü 3 Temmuz’da yayınlayacak.

Moawk, kendisini Daft Punk, Deadmau5, Marshmello gibi prodüktörlerin de popülerleştirdiği ve elektronik müzik dünyasında görece yaygın olan maske kullanma fikrini benimseyip; kendisine kocaman yuvarlak kafası, mohawk tarzındaki “saçları” ve asimetrik yüzüyle kolayca hatırlanabilir bir karakter yaratan Moawk, kariyerine Can Ozan ve Sedef Sebüktekin için yaptığı remix çalışmalarıyla başlamış oldu. Kısa bir süre sonra da ilk EP’si “Jack Of All Trades, Master Of None”ı 10 Ocak 2020’de dijital platformlarda yayınlandı. EP’ye Dilhan Şeşen “New Boundaries”, Billur Battal “The AI Will Take Over” isimli parçalardaki vokalleriyle katkı sağladılar. Projenin yapımcılığını, mix’ini ve mastering’ini de Moawk kendisi üstlendi.

3 Temmuz Cuma günü yayınlanacak üçüncü remix’i Üzgünüm” Dolu Kadehi Ters Tut’un Remix Takılmacalar adlı EP’sinde yer alacak. Parçanın prodüktörlüğünü ve mix’ini yine Moawk’ın kendisi, mastering’ini ise Adham Farid üstlendi.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR