Ana SayfarockMojave yeni şarkılarını Soundcloud'da erişime açtı

Mojave yeni şarkılarını Soundcloud’da erişime açtı

Alternatif rock/elektronik grubu Mojave, 24 Nisan’da yayınlayacağı yeni albümleri Kirli Sepeti’nin demolarını Soundcloud hesaplarında erişime açtı.

Mojave, alternatif sahneye taşıdığı yüksek tempolu ve epik duyguları elden bırakmayan ezgileriyle müzik piyasasına 2020 ile birlikte giriş yapan bir alternatif rock/electronica grubu.

3 Ocak’ta tüm platformlarda bağımsız yayınlanan ilk teklileri ‘’Bihaber’’ ile resmen  yolculuğuna başlayan grubun kökleri 2017’ye dayanıyor. Uluç Beykoz (klavye/geri vokal) ve Enes Cihan Güvenç’in (vokal/elektrik gitar) 2017’de başladıkları serüven araya giren engeller ve ikilinin farklı gruplarda da çalmasıyla birlikte rafa kaldırılmıştı. Ardından 2019 yılında, Can Doğu Baykan’ın (elektrik gitar/geri vokal) katılımıyla birlikte grup, Mojave ismini alarak hayata döndü. 

6 şarkıdan oluşan yeni EP’leri Kirli Sepeti 24 Nisan’da yayınlanacak. Şimdiden Instagram hesaplarında önizlemelerini paylaşmaya başladıkları 6 farklı videoart sanatçısının hazırladığı klipler ise 27 Nisan’da Youtube’da olacak.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR