Ana SayfaHaberlermor ve ötesi’nden canlı canlı 'Tamiri Mümkün Kalbinin'

mor ve ötesi’nden canlı canlı ‘Tamiri Mümkün Kalbinin’

Geçtiğimiz seneden bize kalan en büyük etkinliklerinden ve anılardan birisi hiç şüphesiz ki mor ve ötesi’nin yıllarca unutulmayacak İnönü Stadyumu konseriydi. Ve bu konser film oluyor!

28 Mayıs 2022’de gerçekleşen tarihi konserin kaydı bir sinema filmine dönüştü ve “Tamiri Mümkün” adıyla 13 Ocak’ta gösterime girecek. Bugün gruptan filmi bekleyen hayranlarına güzel bir sürpriz geldi ve konserden ‘Tamiri Mümkün Kalbinin’ performansı tekli formatında yayınlandılar.

Grubun 2012 çıkışlı “Güneşi Beklerken” albümünde yer alan bu şarkı aynı zamanda konser filminin de, duygularımızın da temsili oluyor. Unutulmaz konserde İnönü Stadyumu’nu dolduran 35 bin kişiye hayatları boyunca hatırlayacakları bir gece yaşatan mor ve ötesi, daha önce Aya İrini ve Harbiye Açıkhava’da gerçekleştirdiği senfonik orkestra eşliğindeki konserlerini albüm olarak yayınlamıştı.

Konser performansının tekli formatında yayınlamasıyla birlikte, yönetmenliğini Recep Yılmaz’ın gerçekleştirdiği konser filmi “Tamiri Mümkün”ün yanında bir de İnönü Stadyumu konserinin albüm olarak grubun külliyatındaki yerini alacağına dair şüphemiz kalmadı. Büyük konseri kaçıranlar ve orada bulunmuş olmasına rağmen aynı tecrübeyi tekrar yaşamak isteyen müzikseverler için heyecan verici bir hafta olacağı kesin.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR