Ana SayfaHaberlerMurda, kızının doğum gününü yeni video ile kutladı

Murda, kızının doğum gününü yeni video ile kutladı

Türk asıllı Hollandalı rap sanatçısı Murda, küçük kızı Doğa’ya ithaf ettiği albümünden yayınladığı son klibini de, albümle aynı adı taşıyan “Doğa” parçasına çekti.

Kızının doğum gününü kutlamak için onun doğumundan bu yana çektiği videoların kolajından oluşan bir klip yapan Murda, kızına olan sevgisini dile getirdiği şarkısını şu sözlerle anlattı:

“Benim güzel kızım,
Küçücüktün daha bir kaç ay önce sen nasıl birden birinci yaşına girdin? Hani derler ya ‘zaman akıp geçti’ gibi cliche şeyler, hepsi doğru be kızım. Zamam akıp geçti ve sen her gün gözlerimizin önünde büyüdün, güldün, ağladın, yedin, içtin, bir sürü kaka ve çiş yaptın hahaha, aşılar aldın, yüzdün, tatile gittin, oynadın, zıpladın, yeni yüzler gördün ve tanıdın ve senin o kıpır kıpır, mutlu, komik, şımarık ve minik diva kişiliğin gelişti. Sen tabi daha bilmiyorsun ama sen beni kurtardın kızım. Sen gelmeden önce hayatımda büyük fırtınalar esiyordu ama gelişinle güneşler açıldı dünyamızda. Teşekkür ederim. Buraya bir kitap yazabilirim sana olan sevgim hakkında güzel kızım. Birazdan açacağın hediyelerin dışında benim sana bir hediyem daha var. Bu video biziz kızım. Bir gün büyüdüğünde ve ben belki burada olmayınca bizi hep tekrar izleyebilirsin ve baba’nın sana olan aşkını dinleyebilirsin. Canım benim. Balım benim. Anne ve Baba seni çok seviyor, doğum günün kutlu olsun daha nice sağlıklı, sevgi ve bereket dolu yıllara inşallah…”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR