Ana SayfaHaberlerMurda’dan yeni klip: Eh Baba

Murda’dan yeni klip: Eh Baba

Yeni şarkısı “Eh Baba”yı yayınlayan rapçi Murda 28 Şubat’ta Türkiye turnesine çıkıyor.

Hollanda’da yaşayan rapçi Murda, Türkçe şarkılarıyla hayranlarını sevindirmeye devam ediyor. Murda, Rockywhereyoubeen prodüktörlüğünde yayınlanan yeni şarkısı “Eh Baba”yı 10 Ocak’ta dinleyicisiyle buluşturdu. Spotify, Apple Music ve Deezer gibi stream mecralarında yayınlanan şarkının klibi de yayınlandığı gün büyük ilgi gördü. Murda’nın klibinde daha önce pek çok şarkıda düet yaptığı Ezhel ve Youtuber Berkcan Güven gibi tanınmış simalar oynadı. 

30 Ocak 1984 doğumlu olan Murda, Amsterdam -Hollanda’da dünyaya geldi. Asıl ismi Önder Doğan olan başarılı rapçi bir dönem Madrid’de yaşadı. 2008 yılında ilk EP’sini Hollanda’da yayınlayan Murda, Ezhel’le birlikte “Boynumdaki Chain” ve 2019’a damga vuran “AYA” şarkılarını kaydetti. 

Murda, 28 Şubat’ta Türkiye turnesine Ankara’dan başlıyor. Başkentte If Performance’da çalacak olan sanatçı 29 Şubat’ta İstanbul Beşiktaş If Performance, 4 Mart’ta İzmir Ooze Venue’de, 6 Mart’ta Antalya Jolly Joker’de, 7 Mart’ta Eskişehir SPR Pub’da, 8 Mart’ta Bursa Jolly Joker’de, 12 Mart’ta Kocaeli Hayal Kahvesi’nde, 14 Mart’ta Kıbrıs Thrones Club’da, 15 Nisan’da Adana Jolly Joker’de, 16 Nisan’da Mersin Jolly Joker’de, 18 Nisan’da Diyarbakır Hayal Kahvesi’nde, 19 Nisan’da ise İstanbul Kartal Jolly Joker sahnesinde olacak.

“Eh Baba”Spotify’da dinleyebilir, klibini YouTube‘da izleyebilirsiniz.

Murda’nın yeni şarkılarını tanıttığı ve hayatından kesitlere yer verdiği bir de kişisel YouTube adresi var.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR