Ana SayfaDünyadanMuse'dan yeni tekli: 'Won’t Stand Down'

Muse’dan yeni tekli: ‘Won’t Stand Down’

Muse cephesinden yıllar sonra sevindirici haber geldi. Ekip, 2018’deki “Simulation Theory” albümü sonrası ilk yeni teklisi ‘Won’t Stand Down’ı yayınladı.

Dünyaca ünlü İngiliz rock grubu Muse 4 senelik bir aranın ardından yeni single’ı ‘Won’t Stand Down’ı yayınladı. Şarkının Jared Hogan yönetmenliğinde çekilen klibi de dikkatleri çekiyor.

Grubun solisti Matt Bellamy, Noel’de yeni parçanın etkileyici bir kısmını grubun Instagram hesabı üzerinden paylaşmış ve sözü edilen klipte parça çalarken arabada Matt’in oğlu da yeni şarkıyla kafa salladığı görüntüleri hayranlar arasında heyecan uyandırmıştı. ‘Won’t Stand Down’, 2018’in “Simulation Theory” albümünün yanı sıra Matt’in karantina üzerine kaleme aldığı birkaç farklı solo albümünü takip edecek.

Oldukça metal etkili bir şarkı olan ‘Won’t Stand Down’, 2020’deki Black Lives Matter hareketinden ilhamla yazılmış. Matt Bellamy, “Kendinizi sosyopatlardan, zorlamadan ve manipülasyondan korumak ve saldırganlıkla yüzleşmek üzerine bir şarkı” diye anlatıyor, bu şarkıyı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR