Ana SayfaalternatifNada'nın odalarından çıkan yeni klibi "İki Örümcek"

Nada’nın odalarından çıkan yeni klibi “İki Örümcek”

Selen Hünerli ve Miray Kurtuluş’un 2011 yılından bu yana sürdürdükleri Nada, nisan ayında yayınlanan “İki Örümcek” parçalarının karantina görüntülerinden bir video yarattı.

Geçtiğimiz günlerde üçüncü single’ları “Uykuda”yı yayınlayan Nada, nisan ayında yayınlanan “İki Örümcek” için ayrı mekanlarda, ayrı şehirlerde, kendi odalarında çektiği görüntülerden bir klip yarattı. Grup elemanlarından Miray Kurtuluş, “Karantinanın başlarında birbirimize kavuşamasak da düşlerimizin ve düşüşlerimizin ortaklığı bizi birleştirdi ve ortaya tüm sıkıntımızı ve kederimizi akıttığımız, parçalanıp dağılıp tekrar tekrar birleştiğimiz bu klip ortaya çıktı. Tüm görüntüleri birleştiren ve koreografiyi yaratan Deniz Erk ve fikir aşamasında bizimle düşünüp, klibe katkıda bulunan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz” diyor.

Nada’nın yeni şarkısı “Uykuda” ise aidiyet yoksunluğu ile sürüklenen hayatların hikayesini anlatan Uykuda, hüzünlü bir dans şarkısı. Kayıpların, bulanık hatıraların akustik gitar tınılarıyla damla damla birikip ritmik bir çağlayana dönüştüğü bu şarkı, toz gibi uçuşan ömrümüzün resmini çiziyor. “Uykuda”nın gitar kayıtlarında Doğancan Yaman, düzenleme ve kapak animasyonunda Cava Grande, mikslerde Alp Turaç imzası var.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR