Ana SayfarapNeocastro'nun yeni single'ı 19 Kasım'da geliyor

Neocastro’nun yeni single’ı 19 Kasım’da geliyor

Retrowave sound’larda başarılı örnekler ortaya koyan Neocastro, yine aynı tarzda icra ettiği “Ellerim Kaldı Sende” teklisini Epidemik Yapım etiketiyle dinleyicileriyle buluşturuyor.

Şarkı; sözlerde, altyapıda ve mix & mastering işlemlerinde Neocastro’nun imzasını taşıyor. Kendi altyapısına kendi sözlerini okuması, şarkıyı tüm elementleriyle bir bütün haline getiriyor.

Semih Uludağ namı diğer Neocastro, Ümraniye, İstanbul’da doğdu. İlk rap müzik deneyimini 2005 yılında arkadaşları tarafından yaşadı. Ve ilk müziğini 2007 yılında amatör bir şekilde kaydetmişti. 2013 yılında ekonomik sorunlar nedeniyle ailesiyle birlikte İstanbul’dan Balıkesir’e taşındı. Bu durum onu ​​üzdü çünkü büyük bir şehirden küçük bir şehre taşınmıştı. Yaptığı işte çalışarak kazandığı parayla 2016 yılında ilk stüdyo ekipmanlarını satın aldı ve müzik yapmaya devam etti. Demo parçasını Türkiye’nin ünlü rapçilerinden Şanışer’e gönderdi. Ve “Dünya Dönüyor Tersine” adlı bir single yaptılar. Müzik konusunda ciddi düşündü ve 2020’de işinden ayrıldı. 3510 isimli bir EP yaptı ve 2020’de birçok şarkıya imza attı. Epidemik Müzik kurucusu Server Uraz’la birlikte Epidemik Project Cypher projesine imza attı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR