Ana SayfaHaberlerNetflix’ten Neslihan Atagül’lü yeniden çevrim: “Aaahh Belinda”

Netflix’ten Neslihan Atagül’lü yeniden çevrim: “Aaahh Belinda”

Netflix Türkiye, sinema tarihimizin en ünlü klasiklerinden Atıf Yılmaz’ın 1986 yapımı “Aaahh Belinda”sının 7 Nisan’da yayınlanacak yeniden çevrimi için ilk fragmanı yayınladı.

Orijinal filmde Müjde Ar’ın yıldızlaştığı başrolde günümüzün en sevilen oyuncularından Neslihan Atagül’ü izleyeceğimiz yeni “Aaahh Belinda” 7 Nisan’da Netflix’te seyirciyle buluşacak. OGM Pictures yapımcılığında gerçekleşen filmin yönetmenliğini Deniz Yorulmazer yaparken, senaryosunda da Hakan Bonomo’nun imzası bulunuyor.

Fragmanda şahit olduğumuz kısımları itibarıyla sinemamızın en özgün klasiklerinden “Aaahh Belinda”nın Barış Pirhasan imzalı orijinal hikayesine sadık kalarak günümüze uyarlandığını gördüğümüz yeni film büyük merak uyandırıyor. Film, piyasaya yeni çıkacak “Belinda” isimli bir şampuan markasının reklam filminde oynayan genç oyuncu Dilara’nın, çekimler sırasında hayatının bir anda değişmesini konu ediniyor.

Orijinal filmde Müjde Ar’ın canlandırdığı Serap ve Naciye adlarını taşıyan kahramanın, Neslihan Atagül versiyonunda Dilara ve Handan isimleriyle yenilendiği dikkat çekiyor. “Aaahh Belinda” 7 Nisan’da Netflix üzerinden tüm dünyada izlenebilecek.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR