Ana SayfaalternatifNeslihan Engin ve Efeflow'dan "Yollarında"

Neslihan Engin ve Efeflow’dan “Yollarında”

Dikkat çekici sesiyle müzik dünyasında ayrı bir yeri olan Neslihan Engin ve İzmirli rap sanatçısı Efeflow “Yollarında” adında yeni bir şarkı yayınladı.

Uzun zamandır müzik sektöründe söz yazarı, besteci ve aranjör olarak çeşitli sanatçıların albümlerinde yer alan, 2010 yılında ilk albümü Ruhum Su Aldı‘yı, 2014 yılında ikinci albümü Yara‘yı yayınlayan, bu albümlerde farklı dönemleri ve tarzları bir araya getirip ortaya yepyeni yorumlar çıkarması ile dikkatleri çeken Neslihan Engin, yepyeni bir şarkıyla müzikseverlerle buluşuyor.

Underground rap camiasının öncü isimlerinden, bir çok yarışmada dereceler almış, 2013 yılından beri prodüktörlük yapan bu alanda da ciddi başarılara imza atan İzmirli rap müzisyeni Efeflow’un söz ve müziklerini yazdığı “Yollarında”, Neslihan Engin’in bir rap şarkıcısıyla yaptığı ilk ortak çalışma.

neslihanengin

Efeflow’un ilk etapta oluşturduğu “beat”, Kargo grubundan tanıdığımız ve Neslihan Engin’in prodüktörü Selim Öztürk tarafından R&B temelli bir rap düzenlemesine dönüştü. “Yollarında”, kendine has vokal tarzını katan Neslihan Engin’in şarkıya eklediği dramatik tınılar ve Efeflow’un kuvvetli sözleri ve vokalleriyle, umutlu ama bir parça da kırık bir hikaye anlatıyor.

Düzenlemede kullanılan analog synth’ler ve elektrik gitarlar ile retro bir müzikal dokunuş kazanan “Yollarında”, 14 Mayıs Perşembe günü, yepyeni ve heyecanlı bir oluşum olan Rinata Müzik etiketiyle dinleyicilerle buluştu.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR