Ana SayfaHaberlerNetflix Türkiye’nin yeni üçlemesi “İyi Adamın 10 Günü” ile başlıyor

Netflix Türkiye’nin yeni üçlemesi “İyi Adamın 10 Günü” ile başlıyor

Netflix Türkiye’nin merakla beklenen orijinal yapımlarından, Mehmet Eroğlu’nun aynı adlı roman serisinden uyarlanacak üçlemesinin Nejat İşler’in başrolünde yer aldığı ilk halkası “İyi Adamın 10 Günü” 3 Mart’ta izleyiciyle buluşuyor.

Mehmet Eroğlu’nun gerilim türündeki roman serisi Netflix Türkiye tarafından filme uyarlanıyor. Tıpkı romanlar gibi üçleme şeklinde çekilecek serinin ilk filmi “İyi Adamın 10 Günü” için yeni bir fragman paylaşıldı ve filmin yayın tarihi belli oldu. Nejat İşler’in hikayenin kahramanı Sadık’a hayat vereceği film “İyi bir adam olmak, adaleti sağlamak için yeterli mi?” diye soruyor.

Karmaşık bir kayıp vakasının peşine düşen Sadık’ın iyi bir insan olmanın anlamını sorgulayacağı yolculuğunu takip odacak olan “İyi Adamın 10 Günü”nde Nejat İşler’e yıldızlarla dolu bir kadro eşlik ediyor. Yönetmenliğini “Ezel”, “Karadayı” ve “Babil” gibi işlerinden tanıdığımız Uluç Bayraktar’ın üstlendiği filmin oyuncu kadrosundaysa Nur Fettahoğlu, Şenay Gürler, İlayda Alişan, Barış Falay, Rıza Kocaoğlu, İlayda Akdoğan gibi isimler yer alıyor.

Yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği üçlemenin ikinci filmi “Kötü Adamın 10 Günü”nün de 2023 yılı içerisinde Netflix’te yayınlanması bekleniyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR